Muži B zastavili rozjetý Dušejov

TJ Dušejov 2000 – TJ Slavoj PEZAG Třešť B  1 : 3 (1 : 2)

Hosté přijeli do Dušejova s jasným cílem zastavit rozjetý tým domácích (letos 2 zápasy, 2 výhry a skóre 9 : 3) a to se jim také povedlo.

Vedoucí mužstva Hašek Jan k zápasu: “ Do zápasu jsme vstoupili s plným nasazením a nenechali jsme soupeře diktovat tempo. Do šancí jsme se dostávali od prvních minut, ale chyběla nám přesnost v koncovce. První trefa se zrodila po skvělém pasu Sedláčka z půli hřiště na nabíhajícího Pittnera, který tváří v tvář domácímu brankáři nezaváhal a střelou mezi nohy poslal náš tým do vedení.  Po chvíli domácí vyrovnali z přímého kopu krásnou střelou do šibenice Kousalovi branky. Ještě do poločasu strhnul vedení na naší stranu Krch a ve druhé půli stanovil konečnou podobu výsledku svou druhou brankou Pittner. S výsledkem i předvedenou hrou můžeme být spokojeni.“

Branky Třeště: Pittner Jakub 2x, Krch Roman

Sestava: Kousal – Soutor, Mikeš (87. Vrátil), Novák, Kozák (46. Pešta) – Sedláček, Ehreberger, Svoboda J., Pittner – Krch, Vávrů (70. Caha)