Nový soutěžní ročník rozlosován

Nový soutěžní ročník rozlosován

V uplynulém týdnu se uskutečnili Losovací aktivy Soutěžního ročníku 2017/2018 KFS Vysočina a OFS Jihlava. Jména svých úvodních soupeřů a tak již znají A i B tým mužů, dorostenci a oba týmy žáků. Pouze hráči třešťského Celticu si na jméno svého úvodního soupeře musí počkat až do pátku 14. července, kdy se uskuteční Losovací aktiv nového soutěžního ročníku na OFS Pelhřimov.

Těžký los má po postupu do Okresního přeboru Jihlavska B-tým mužů, který zahájí svou soutěž jako první. V sobotu 5. srpna 2017 v 16:30 hod. přivítá na třešťském pažitu stonařovské Áčko.

Jen o den později, tedy v neděli 6. srpna 2017, zahájí svou soutěž muži A. Ti se rovněž představí na domácí půdě hned v úvodním kole a jejich soupeřem bude celek Slavoje Pacov. V nadcházejícím soutěžním ročníku budou muži A pod novým trenérem nastupovat v I.A třídě skupina A. 

Dorostenci zahájí své účinkování v dalším ročníku Krajského přeboru o čtrnáct dní později, tedy v neděli  20. srpna 2017, kdy se od 13:30 představí ve Světlé nad Sázavou proti týmu TJ Tis.

Rovněž na hřišti soupeře zahájí po sestupu do I.A třídy sezónu starší a mladší žáci. O víkendu 19.-20. srpna 2017 se představí na hřišti Pelhřimova B. Přesný den a čas bude upřesněn později.

Soutěže jsou rozlosovány a nyní přijdou na řadu žádosti o změny v rozpisech utkání jednotlivých týmů z důvodů termínových kolizí a nejpozději týden před začátkem každé soutěže by měl být znám kompletní podzimní rozpis utkání.