Předín náš dorost neprověřil

TJ Slavoj Eurotech Třešť – Sokol Předín

9 : 0 (4 : 0)

V sobotu 18.03 2017 přivítali naši dorostenci na svém hřišti účastníka OP Třebíčska z Předína. Papírově se tedy mělo jednat o diametrálně odlišného soupeře než divizní U17 Havličkova Brodu z minulého týdne (psali jsme zde). Problémem však byla marodka. Vzhledem k absenci hned 7 hráčů bylo na utkání připravena „jen“ základní jedenáctka.

I přes rozsáhlou marodku domácí hráči na hřišti dominovali a brzy se prosadili i střelecky. Jako první se trefil Pöndl k němuž propadl centrovaný míč od Kantora. Vzápětí  ze stejného místa centroval Nechvátal tak nepřesně, až míč s jeho kopačky skončil v síti hostujícího gólmana. Po 20. minutách hry se střelou zpoza šestnáctky trefil, po dlouhé nemoci vracející se, Budíček. Poločasové skóre uzavřel  v 34. minutě Kříž Matyáš.

Ani po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Na hostující branku se valil jeden útok za druhým. Na 5 : 0 zvyšoval z bezprostřední blízkosti do prázdné branky Kantor. O tři minuty později se poprvé v dresu třešťského dorostu trefil Štěpánek, kterému hlavou přiklepl míč důrazný Pöndl. Po hodině hry se podruhé v zápase trefil Kříž Matyáš a vzápětí přidal svou druhou branku v utkání Pöndl. Skóre pak uzavřel v 72. minutě přesnou střelou z přímého kopu kapitán Novotný

Trenér Zdeněk Derganz k utkání:

„Dneska to nebyl soupeř, který by měl prověřit naše kvality. Malinko mě mrzí, že kluci závěry obou poločasů vypustili. Na druhou stranu chápu, že je těžké udržet koncentraci a motivaci, když je rozdíl ve skóre tak veliký.“

Branky: Pöndl 2x, Kříž Matyáš 2x, Nechvátal, Budíček, Kantor, Štěpánek, Novotný

Sestava: Bečica – Budíček, Křiž Jiří, Novotný, Hartl – Pöndl, Nechvátal, Kříž Matyáš,  Kantor – Štěpánek