Letošní premiéra bez vítěze

TJ Slavoj Eurotech Třešť – FK Pelhřimov

3 : 3 (1 : 3)

V neděli 5. března 2017, tedy téměř po třech měsících (naposledy to bylo 18. prosince 2016 proti Rantířovu) si mladší a starší žáci Slavoje zahráli „velký fotbal“. V prvním letošním fotbalovém klání přivítali na hřišti s umělým povrchem v Třešti své vrstevníky z Pelhřimova. Nejprve s úderem deváté hodiny ranní rozehráli své utkání mladší žáci  a po nich se na hřišti představili i jejich starší spoluhráči.

Mladší žáci Slavoje vstoupili do utkání aktivně a brzy šli brankou Dana Bouchnera do vedení. Vedoucí branka domácí žáčky uklidnila a ti se dál tlačili před branku soupeře. Pelhřimovští však rovněž ukázali svou kvalitu a ještě v průběhu první třicetiminutovky (utkání ml. žáků se hrají na 2×30 minut – pozn. autora) dokázali vývoj utkání otočit. Rovněž druhý poločas přinesl velice zajímavý fotbal a k vidění bylo několik dobrých brankových příležitostí na obou stranách. A protože rozvlnit síť v brance se podařilo pouze třešťským mladíkům, a to hned dvakrát, skončilo toto utkání asi spravedlivou remízou 3:3.

asistent trenéra Dušan Surán k utkání:

„Dneska musíme kluky pochválit. Hráli proti kvalitnímu týmu a stejně jako soupeři předvedli celkem solidní výkon. Byl to fotbal nahoru-dolů. Oba celky chtěli hrát a oba chtěli vyhrát. Nechci vyzdvihovat výkon jednotlivce, hráli jsme a bojovali jako tým.“

Branky Slavoje: Daniel Bouchner 2x, Jakub Němeček

Sestava: Daniel Kousal – Jan Široký, Vojtěch Jirák, Filip Háva – Ondřej Pátek, Daniel Bouchner, Martin Prášil,Kurt Krafka – Filip Daněk – střídali hokejově: Adam Novotný a Jakub Němeček