Ml. přípravka veze z Pelhřimova bronz

V sobotu 12. prosince 2015 se malí fotbalisté z mladší přípravky Slavoje zúčastnili kvalitně obsazeného halového turnaje v Pelhřimově. Účastníci turnaje byli rozděleni do dvou skupin, ve kterých se utkali každý s každým. Následovala utkaní o umístění. Slavojáci byli nalosováni do skupiny A, kde se postupně utkali s FŠ Třebíč, FK Pelhřimov 1 a FC Slovan Havlíčkův Brod. Skupinu B potom tvořily týmy FK Pelhřimov 2, FK Pelhřimov 3, FC Vysočina Jihlava a TJ Slavoj Pacov.

Turnaj zahájili fotbalové naděje Slavoje remizou s FŠ Třebíč. Protože ale další své soupeře ve skupině porazili, obsadili ve skupině A 2. místo za svým úvodním soupěřem a postoupili do semifinále turnaje. V něm byl po boji nad jejich síly asi nejlepší tým a pozdější vítěz celého turnaje FC Vysočina Jihlava. V souboji o třetí místo pak malí fotbalisté Slavoje přehráli třetí tým Pelhřimova a po zásluze si domů odvezli bronzové medaile a pohár za třetí místo.

TJ Slavoj Třešť – FŠ Třebíč  3 : 3
Branky: Svoboda 2x, Komín
TJ Slavoj Třešť – FK Pelhřimov 1  2 : 0
Branky: Svoboda, Daněk
TJ Slavoj Třešť – FC Slovan H. Brod  3 : 2
Branky: Komín 2x, Svoboda