Fotbalový areál v prosinci nespal

Fotbalový areál v prosinci nespal

Prosinec je pro amatérský fotbal tzv. „mrtvý měsíc“. Podzimní část sezóny skončila, travnatá hřiště pokryla sněhová peřina a fotbalové areály oddílů z nižších soutěží tak většinou osiřely. Tato skutečnost ale neplatí pro fotbalisty našeho oddílu. Díky hřišti s umělou trávou 3. generace a pomoci firmy Technické služby Třešť, která zajišťuje údržbu, můžeme v omezené míře trénovat prakticky celou zimu. 

Právě menšího pohybu osob v prostorách kabin a technického zázemí klubu jsme využili a všechny vnitřní prostory včetně klubovny dostaly nový nátěr. O jeho realizaci se postaral jeden z našich nejvýznamnějších partnerů firma Byty Vysočina. Děkujeme. A co na naše hráče čekalo před prvním tréninkem v roce 2022 se můžete přesvědčit i vy v přiložené galerii.