Jindřich řádil v Třešti

TJ Slavoj Eurotech Třešť – SK Pernštejn Nedvědice

2 : 8 (0 : 4)

Pouhé 2 dny měli starší žáci Slavoje na to, aby se vzpamatovali z domácí porážky od svých vrstevníků z Rantířova. Už v úterý 28. září přivítali v dalším soutěžním utkání soupeře z horních pater průběžné tabulky – Nedvědice. Vzhledem k dojezdové vzdálenosti (cca 100 km) hostí byl začátek utkání o hodinu posunutý.

Vstup do utkání vyšel lépe hostujícímu celku. Už ve 4. minutě se po zisku míče na své polovině a kolmé přihrávce dopředu řítil sám na třešťského gólmana nedvědický Jindřich. Vojta Daněk sice dokázal jeho střelecký pokus vyrazit, ale útočník hostí se dostal k dorážce a do odkryté branky zaznamenal úvodní branku utkání. O pár minut později stejný hráč poslal z pravého křídla nízký centr do šestnáctky Slavoje, který nedokázal žádný z bránících hráčů odvrátit. Centr propadl až na zadní tyč na nikým nehlídaného útočníka hostí a ten jej pohodlně uklidil do sítě. Ve 20. minutě opět unikl obraně domácích Jindřich a do protipohybu gólmana zvýšil na 3:0. Stejný hráč završil ve 34. minutě hattrick, když využil chybu v rozehrávce Slavoje. A protože domácí fotbalisté v první půli soupeřovu branku vůbec neohrozili, šlo se do kabin za stavu 0:4

Ani vstup do druhého poločasu se domácím fotbalovým nadějím nepovedl. Hned v úvodní minutě Vojta Daněk podcenil střelu Jindřicha z přímého volného kopu a ta propadla za jeho záda. O pár minut později se křížnou přízemní střelou na zadní tyč prosadil Farkaš a zvyšoval  už na 6:0. V 50. minutě se konečně prosadili i domácí. Domča Štancl vysunul Lukyho Melichara. Ten se dokázal uvolnit přes obránce hostí a jeho gólmanem vyraženou střelu uklidil do odkryté branky Jakub Košťál. Po hodině hry to byl opět Dominik Štancl, kdo vybojoval na vlastní polovině míč a přesnou přihrávkou našel v náběhu Melichara. Lukáš kombinoval s mladičkým Vojtou Křížem až téměř k brankové čáře. Následný Vojtův centr se odrazil od bránícího hráče a skončil v síti bezmocného gólmana. V závěrečné desetiminutovce opět nechali domácí hostující hráče kombinovat na útočné polovině a výsledkem byla pátá přesná trefa Jindřicha a druhá Farkaše 2:8.

Branky: 50. Košťál Filip, 62. Kříž Vojta – 4., 20., 34., 41. a 70. Jindřich Patrik, 47. a 75. Farkaš Lukáš, 7. Holánek Petr,