Celtic přezimuje v čele

Celtic přezimuje v čele

SK Rohozná – TJ Slavoj Eurotech Třešť C

1 : 1 (1 : 1)

K poslednímu podzimnímu zápasu nastoupili v sobotu 26. října 2019 hráči třešťského Celticu na hřišti druhého týmu tabulky v Rohozné s vědomím tříbodového náskoku na svého protivníka a touhou odstup minimálně udržet a přezimovat na prvním místě.

V barvách Celticu tentokrát z různých důvodů chyběla řada zkušených borců, mimo jiné Rod, Kubů, Hochman, Veselý či Janák. Absenci těchto ostřílených harcovníků měli v hostujícím dresu vzhledem k souběžně hranému utkání B-týmu nahradit mladíci z dorostu, kteří, včetně svého trenéra Martina Mareše, dorazili v průběhu prvního poločasu ze Ždírce nad Doubravou, kde v poledne odehráli utkání Krajského přeboru dorostu.

Hráči Celticu si především v prvním poločase dokázali vytvořit velké množství brankových příležitostí, které však, až na jednu výjimku brankou neskončily. Gólově prosadit se dokázal pouze Roman Bartušek, když přesnou hlavičkou poslal svůj tým do vedení. To však hostujícímu celku vydrželo pouze šest minut. Domácí totiž dokázali brzy odpovědět. V souboji s Jindrou Jindřichem v brance Celticu byl úspěšný Král a do šaten se tak šlo za vyrovnaného stavu.

Druhý poločas byl na šance o poznání chudší, přesto ještě několik nadějných příležitostí na obou stranách bylo. Jílek na jedné, ani Jindřich Jindřich na druhé straně, už ale žádný míč za svá záda nepustili. Souboj prvních dvou celků tak nepoznal vítěze, což znamená, že C-tým mužů třešťského Slavoje přezimuje na prvním místě tabulky s náskokem tří bodů na svého dnešního soupeře a všichni se těšíme, co předvede v jarní části sezóny.

Branky: 32. Král David – 26. Bartušek Roman

Rozhodčí: Reich Milan

ŽK: 2:1

Sestava: Jindřich – Gregor, Maryška, Bartušek S. (K), Nechvátal – Růžička, Svoboda F., Beseda, Pešta – Vašek, Bartušek R. – střídali hokejově: Pěnička, Mareš, Hartl, Doležal