Soutěžní ročník 2019/2020 rozlosován

Soutěžní ročník 2019/2020 rozlosován

V úterý 02. července 2019 proběhl na zámku v Polné losovací aktiv KFS Vysočina, o týden později v pondělí 08. července 2019 se v Jihlavě uskutečnil losovací aktiv OFS Jihlava a v pátek 12. července 2019 byly rozlosovány rovněž okresní soutěže na Pelhřimovsku.

Muži A a B zahájí své účinkování v novém soutěžním ročníku na domácí půdě. Jako první se svým fanouškům představí v sobotu 10. srpna od 16:30 hod. muži B, kteří v rámci Okresního přeboru přivítají celek Bítovčic. Jen o den později, tedy v neděli 11. srpna rovněž od 16:30 hod., vyzve A-tým mužů k prvnímu soutěžnímu utkání I.A třídy skupina B juniorku Humpolce.

Dorostenci Slavoje a třešťský Celtic zahájí své soutěže o týden později rovněž na domácím hřišti. Dorost přivítá v sobotu 17. srpna od 16:30 hod. celek HFK Třebíč a muži C pak v neděli 18. srpna ve stejný čas nováčka soutěže Sokol Senožaty. 

Mladší a starší žáci začínají svou soutěž až na přelomu srpna a září. Obě družstva starší a obě družstva mladší přípravky až v polovině září.

Poslední podzimní utkání budou na pořadu koncem října (žáci, dorost, Celtic) resp. první víkend v listopadu (muži A a B). Pokud to počasí dovolí, budou muži B o týden později ještě předehrávat první jarní kolo. V krajských soutěžích se předehrávat nebude.

Kompletní rozpis utkání družstev Slavoje najdete na našich webových stránkách v záložce rozlosování (bude průběžně aktualizován). Nyní totiž přijdou na řadu žádosti o změny v rozpisech utkání jednotlivých týmů z důvodů termínových kolizí a nejpozději týden před začátkem každé soutěže by měl být znám kompletní podzimní rozpis utkání.