Pátý turnaj hostilo Jamné

Pátý turnaj hostilo Jamné

Zatímco mladší přípravka Slavoje už má podzimní část soutěže víc jak týden za sebou, tu starší čekali ještě dva sotěžní turnaje. Předposlední turnaj Okresního přeboru starší přípravky se uskutečnil v sobotu 06. října 2018 na hřišti v Jamném. Už samotná cesta k turnaji přinesla „drobné komplikace“, když ŘSD uzavřelo dálniční sjezd u Velkého Beranova ve směru od Jihlavy. Část týmu tudíž nechtěně musela podstoupit více než dvacetikilometrovou projížďku po naší úžasné D1 do Měřína a zpět, neboť sjezd od Brna byl ve Velkém Beranově průjezdný.

V sestavě malých Slavojáčků tentokrát chyběla opora týmu Matěj Svoboda, jenž tou dobou naskakoval do přátelských utkání v dresu Vysočiny Jihlava na turnaji v daleké Ostravě. Přesto si mladí třešťští fotbalisté nevedli vůbec špatně. Na turnaji v Jamném si připsali dvě vítězství ( proti rezervě Telče a domácímu týmu), nerozhodmý výsledek se Starou Říší a podlehli až po boji suverénovi této soutěže a to A-týmu SK Telč.

Několik momentek z turnaje od Jiřího Gregora najdete zde.

Slavoj Třešť  – SK Telč B  5 : 0 (1 : 0)
Branky Třeště:  Gregor Tomáš 2x, Červený Adam, Nosek Lukáš, Hink Adam

Slavoj Třešť  – SK Telč 3 : 5 (2 : 4)
Branky Třeště: Červený Adam 2x , Hink Adam

Slavoj Třešť  – Sokol Jamné  7 : 5 (5 : 1)
Branky Třeště:  Kříž Vojtěch 4x, Hink Adam, Červený Adam, Gregor Tomáš

Slavoj Třešť  – FSC Stará Říše  3 : 3 (1 : 0)
Branky Třeště: Kříž Vojtěch, Nosek Lukáš, Štancl Dominik

V dresu Slavoje se na turnaji představili: Gregor Tomáš, Červený Adam, Nosek Lukáš, Hink Adam, Kříž Vojtěch, Košťálová Kateřina,  Žádný Filip, Melichar Lukáš a Štancl Dominik