Slavojáčci rovněž stříbrní

Stejně jako jejich starší spoluhráči, rovněž nejmladší fotbalisté z mladší přípravky třešťského Slavoje postoupili ze druhého místa ve skupině C na finálový turnaj Okresního přeboru mladší přípravky. Také v této kategorii se museli sklonit před malými fotbalisty z Telče. Dalšími postupujícími byly první dva týmy ze skupiny A Velký Beranov a Bedřichov a ze skupiny B pak celky Brtnice a Puklic.

Finálový turnaj se uskutečnil ve čtvrtek 14. června 2018 na hřišti Velkého Beranova. Malí Slavojáčci podali vynikající výkon, když tři své soupeře porazili, s jedním remizovali a po boji podlehli pouze pozdějším vítězům z Telče. I oni tak v konkurenci nejlepších týmů okresu Jihlava obsadili druhé místo a domů si odvezli stříbrné medaile.

Branky Slavoje: Červený

Slavoje Třešť na turnaji reprezentovali: Šebesta Vítek, Svoboda Matěj, Šebelová Adriana, Červený Adam, Nosek Lukáš, Žádný Filip, Blagoy Vasilev, Šalanda Adam, Bojčuk Matěj

Několik fotomomentek od Lucky Svobodové naleznete zde.