V Černíči opět s problémy

V Černíči opět s problémy

Poslední kolo Okresního přeboru starší přípravky skupina C se uskutečnilo v neděli 27. května 2018 na hřišti v Černíči. Ano v té Černíči, která na první jarní turnaj vůbec nepřijela a která o týden později naprosto pořadatelsky nezvládla turnaj mladších přípravek. Ani tentokrát se to neobešlo bez problémů. Opět chvíli trvalo, než si domácí zajistili druhého rozhodčího (jeden je nominován OFS Jihlava a druhého zajišťuje pořadatel). Nakonec se dobrovolník z řad domácích našel. Kdo se ale nenašel byli malí fotbalisté Černíče. Na domácí turnaj, na který mohou dojít pěšky, a nepotřebují odvoz, dorazili pouze tři. Nakonec si „vypůjčili“ několik hráčů ze Staré Říše. Velikost hřiště nastavili společnými silami trenéři Telče a Třeště a mohlo se začít. Slavojáci ani tentokrát nezaváhali, všechny soupeře přestříleli a připsali si plný počet bodů.

Bohužel ani to nestačilo. V konečné tabulce soutěže, která se v průběhu roku nezveřejňuje, obsadili druhou příčku, o jediný bod za vítěznou Telčí. Oba tyto týmy tak postupují na závěrečný turnaj O přeborníka okresu, kterého se zúčastní vždy první dva týmy konečné tabulky skupiny A, B a C. Tento turnaj se uskuteční v úterý 12. června od 16:00 hod. na hřišti Bedřichova. Držíme palce.

Slavoj Třešť – SK Telč  4 : 1 (1 : 0)
Branky Slavoje: Komín 2x, Gregor, Svoboda

Slavoj Třešť – FSC Stará Říše  9 : 3 (4 : 1)
Branky Slavoje: Komín 3x, Svoboda 3x, Sova 2x, Gregor

Slavoj Třešť – TJ Podyjí Černíč  6 : 1 (3 : 1)
Branky Slavoje: Hink 3x, Sova 2x, Svoboda 

V dresu Slavoje Třešť se na turnaji představili: Svoboda Matěj, Gregor Tomáš, Daněk Vojtěch, Šebelová Adriana, Sova Vojtěch, Hink Adam, Melichar Lukáš, Štancl Dominik, Komín Jakub 

Několik fotomomentek od Lucie Svobodové naleznete zde.