Body bral šťastnější tým

Body bral šťastnější tým

TJ Slavoj Eurotech Třešť “C“ – TJ Sokol Častrov

2 : 1 (1 : 0)

Třešťský Celtic, tedy tým složený ze starých matadorů, hrající IV. třídu Pelhřimovska vstoupil do jarních bojů v této soutěži až v neděli 22. dubna 2018, kdy od 16:00 hodin přivítal na domácí půdě tým z Častrova. Náš stálý korespondent a jedna z opor obrany Celticu Lubomír Veselý tentokrát z pracovních důvodů chyběl, a tak jsme o reportáž z úvodního jarního soutěžního utkání Celticu požádali další defenzivní štít Jirku Nechvátala:

„V prvním jarním utkání přivítali hráči Celticu soupeře z Častrova. Domácí nastoupili do zápasu bez několika hráčů, kteří z různých důvodů chyběli (zranění, konec kariéry, pracovní povinnosti, přesun do B týmu), a na herním projevu to bylo dost znát. Soupeř byl mnohem pohyblivější, důraznější a vypracoval si během zápasu několik velmi slibných šancí. Přesto šli domácí do vedení, když po dlouhém nákopu Maryšky a šanci R. Bartuška dotlačil míč do sítě důrazný Růžička. Do šaten se tak šlo s těsným vedením domácích.

Po přestávce přibývalo šancí na straně hostí, ale až na jedinou výjimku je všechny dokázal pochytat famózní brankář Jindřich. Nejprve udeřilo znovu na straně domácích, když se prosadil důraznou střelou Janák. Hostům se podařilo z mnoha přečíslení prosadit pouze jednou po pěkné kombinaci a dorážce do prázdné branky. Konečný hvizd tak znamenal první tři jarní body pro domácí.“

Branky: 7. Růžička Zbyněk, 56. Janák Jan – 60. Houška Jiří

Rozhodčí: Tůma Petr

ŽK: 2:0

Sestava: Jindřich – Nechvátal, Bartušek S., Maryška, Rod – Růžička, Hochman, Jelínek M., Mezera – Vašek, Bartušek R. – střídali hokejově: Janák, Novák J.